Srpen 2014

i tied myself to a man who was terrified of being tied down

28. srpna 2014 v 22:39 | Muchachita
Bylo to jako by se nic nezměnilo.
Tvoje ruka pořád stejně hřála. Moje dlaň do té tvé pořád stejně pasovala. Tvé rty pořád stejně chutnaly. Všechno bylo stejné. Ale přece bylo něco jinak.

But every tie I try to move on, you're right there ..

26. srpna 2014 v 20:49 | Muchachita
Omluvil ses. Omlouval ses několikrát, říkal jsi, že ti chybím, že sis uvědomil, co pro tebe znamenám, až když jsi mě ztratil.
To je sice moc hezký, ale vážně sis to uvědomil? Možná jo. Ale možná jenom prostě chceš někoho, kdo bude snášet tvoje nálady, kdo tě ukonejší, když tě nějaká holka odmítne a u koho budeš mít jistou náruč.

Just friends.

23. srpna 2014 v 18:45 | Muchachita
A tak se nějak stalo, že jsem během týdne shodila skoro devět kilo. A tak se nějak stalo, že mě zase šoupli do nemocnice. A tak se nějak stalo, že netuším, jak dlouho tam budu. Možná tři dny, možná třeba i tři týdny.
Jsem tak strašně unavená. A to i přes to, že spím skoro každou volnou chvíli. Super.
A možná to v tý nemocnici bude lepší, třeba přijdu na jiný myšlenky, přestanu chtít skočit pod vlak, přestanu se řezat do boků a stehen.

go fuck yourself

14. srpna 2014 v 20:15 | Muchachita
Myslím, že kdybys za mnou teď přišel a řekl, že tě to všechno mrzí, že se ke mě chceš vrátit a všechno napravit, asi bych se nezmohla na nic jinýho, než se ti stulit do náruče. Ale to se nestane, takže to nebudu řešit.

hi it's me. you're an asshole.

12. srpna 2014 v 22:21 | Muchachita
Nikdy se nevyhnu srovnávání s Ní. Jo, přesně s touhle. A vlastně i s tou druhou. Jo, s těma dvěma. Jo, zase myslím je a ty to moc dobře víš. Hlavně ale ta jedna. Vždycky se s ní budu srovnávat a ty to víš. A já vím, že i ty mě s ní v duchu porovnáváš, jenže nikdy mi to nepřiznáš.

We are not our failures

11. srpna 2014 v 15:29 | Muchachita
Nechci tady psát, že bez tebe nemůžu žít a podobný věci, co lidi vždycky říkaj a píšou. Já bez tebe žít totiž můžu. Jasně že můžu, proč bych nemohla, ale jde o to, že nechci.

Most of all, I like liking you.

3. srpna 2014 v 14:31 | Muchachita
Když má končit vztah, tak to prostě bolí. Ale je tohle vážně ono? Bolí to vždycky takhle? Protože jestli jo, už to nikdy nechci zažít. Je to jako by mi někdo svázal hrudník a já teď nemohla dýchat, jako bych v plicích měla oheň a uvnitř hlavy mi neustále bušily vzpomínky a výčitky jako kladívka.
Motá se mi hlava a nevím pomalu co jsem zač.
Klepe si mi celé tělo a mám pocit že se za chvíli udusím vlastními vzlyky.