But every tie I try to move on, you're right there ..

26. srpna 2014 v 20:49 | Muchachita
Omluvil ses. Omlouval ses několikrát, říkal jsi, že ti chybím, že sis uvědomil, co pro tebe znamenám, až když jsi mě ztratil.
To je sice moc hezký, ale vážně sis to uvědomil? Možná jo. Ale možná jenom prostě chceš někoho, kdo bude snášet tvoje nálady, kdo tě ukonejší, když tě nějaká holka odmítne a u koho budeš mít jistou náruč.

Oba máme strach, že to co 'je', ve skutečnosti není. Jsem ty, jsi já, jsme dva, jsme spolu, jsme bez sebe, jsme blízko, jsme od sebe.
Někdy když se směju a vím, že ty jsi někde okolo, se snažím zjistit, jestli se díváš. Protože by ses třeba náhodou mohl zamilovat do mého smíchu asi tak, jako já do tvého. Ale to asi ne, chci moc.

Chci tě hrozně moc vidět. Chybíš mi. Chybíš mi. Chybíš mi. Chybíš mi a chci abych ti taky chyběla. Chybím ti?
Nechápu, proč mi vždycky dáš nějakou naději. Aby sis se mnou mohl hrát? To tě to pořád baví? Asi jo... Ale já si to stejně nechám líbit. Vždyť víš.
"To ticho vykřičníků mě tlačí na hrudníku, když se svlečem."
Víš přesně, co chci a potřebuju slyšet. Říkáš mi to. Píšeš mi to. Nevím, kdy to myslíš vážně, a kdy to je zase "soucit". Kdy mi píšeš a vážně na mě myslíš, a kdy mi píšeš a myslíš na Ní.

Říkáš, že mě chceš vidět. Ale já nemám ten pocit, vážně ne. Přijde mi, jako bys mě chtěl vidět jenom proto, abys mě obejmul, ujistil se, že "je všechno dobrý," zase mi řekl pár krásnejch (a nejspíš nepravdivejch) věcí a mohl jít dál (možná třeba za jinou?) bez pocitu provinění, že jsi někomu ublížil.

Nemyslíš, že bys mě měl nechat bejt? ...


Ps, I still believe
in pancakes
for breakfast.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Janča Janča | E-mail | Web | 26. srpna 2014 v 22:37 | Reagovat

Jojo, takový už kluci bejvaj. Daj ti naději a pak zase dobu nic.

2 sarush ef sarush ef | Web | 27. srpna 2014 v 0:38 | Reagovat

Obvyklý. Bohužel, z tohohle většinou šťastná cesta nevede.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama