Most of all, I like liking you.

3. srpna 2014 v 14:31 | Muchachita
Když má končit vztah, tak to prostě bolí. Ale je tohle vážně ono? Bolí to vždycky takhle? Protože jestli jo, už to nikdy nechci zažít. Je to jako by mi někdo svázal hrudník a já teď nemohla dýchat, jako bych v plicích měla oheň a uvnitř hlavy mi neustále bušily vzpomínky a výčitky jako kladívka.
Motá se mi hlava a nevím pomalu co jsem zač.
Klepe si mi celé tělo a mám pocit že se za chvíli udusím vlastními vzlyky.

Už víš, proč jsem říkala, že to děláš jenom kvůli mě? Proč jsem se tě snažila poslat pryč? Protože jsi to dělal jen kvůli mě, protože jsem se snažila uchránit se před tebou. Ale ne, ty prostě ne. Musíš mi říkat všechny ty sladký, krásný věci o tom, že mě máš rád, že mě miluješ, že ti chybím, že jsem krásná a kdesi cosi. Nemůžeš mě prostě nechat na pokoji. Napřed se mi vmícháš do vztahu, omotáš si mě kolem prstu, hraješ si se mnou a pak mě odkopneš. Proč mě to vlastně vůbec překvapuje, tohle je přece standartní postup "jak andělovi zlomit křídla."
Nikdy jsem něco podobného necítila. Nikdy. Je to divný a nelíbí se mi to, chci, aby to šlo pryč. Aby sis tyhle pocity vzal do náruče jako jsi brával mě a odešel. Šel pryč, neotáčel se, nevracel se.

Nejhorší je asi to, že teď nemám komu říkat, co pro mě znamená. A co je ještě (mnohem) horší, nemám to od koho slyšet.
Nemám na koho se těšit, koho držet za ruku, koho obejmout a čí tlukot srdce poslouchat. Koho líbat, komu přát dobrou noc a s kým telefonovat i několik hodin. Ke komu se vrátit. Čí jistotou být.

A i když možná vypadám, že to chápu a že jsem v pohodě, nechápu a nejsem. Nejsem v pohodě. Prostě nejsem.It was not the way you called me beautiful,
that made me love you,
it was the arms that held me together
when I was falling apart.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 A. A. | Web | 3. srpna 2014 v 15:13 | Reagovat

Úplně vim jak se cejtíš! Taky jsem to zažila před pár měsíci. A sice je to asi nejhorší klišé, ale chce to čas. Taky jsem tomu nevěřila, ale je to pravda, drž se :-)

2 Víla Víla | Web | 3. srpna 2014 v 15:24 | Reagovat

Nebudu ti tady psát romány o tom, že jsou chlapi hrozní, že tě chápu, a že všechno jednou přebolí. Protože to určitě víš. Napíšu ti proto, že ti držím pěsti, aby ti bylo co nejdřív lépe. Drž se! :)

3 konecnestebou konecnestebou | 3. srpna 2014 v 15:52 | Reagovat

Nesnáším to. Když jsem to zažila poprvý já,tak jsem si připadala jako blázen. Smála jsem se,ale chtěla jsem brečet.
Držím ti palce..snad se přes to nějak dostaneš..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama