i met my soulmate. he didn't.

4. června 2015 v 22:17 | Muchachita
Pořád spím v Tvým tričku, i když bych neměla. Pořád je Tvoje jméno součástí mýho hesla. Pořád mám ten řetízek od Tebe a nosím ho všude s sebou. Pořád mám doma připravený všechny ty věci, který jsem Ti chtěla dát "za maturitu" a na vejšku. Pořád u mě v pokoji stojí zavřený Lambrusco, který čeká jenom na to, až ho otevřeš a dáš mi napít jako první. Pořád říkám to jedno hloupý společný slovo. Pořád prosím. Pořád doufám. Pořád místo spánku v noci pláču.


Říkáš, že jsem si to měla uvědomit dřív, ale já si to uvědomovala. Věděla jsem, co mám. Věděla jsem, že jsi to nejlepší, co mě potkalo za hodně, hodně dlouhou dobu. Věděla jsem, že by bylo dost těžký bejt bez Tebe, ale že až takhle moc, to mě nenapadlo...
Jsem bez Tebe ztracená, vyděšená, opuštěná. Nejsem to já, je to jen nějaký zbytek čehosi, co jsi zapomněl.

Strašně se mi stýská. Stýská se mi po tom, jak ses mě dotýkal, jak jsi mě nechal se u Tebe schovávat, jak jsem se k Tobě mohla tisknout jak moc jsem chtěla a Ty jsi mě pořád držel. Stýská se mi po tom, jak ses na mě díval, po tom, jak jsem se dívala na Tebe a říkala jsem si, jak by bylo krásný, kdyby se mi ten stejnej pohled naskytoval i za pět, sedm, patnáct, čtyřicet let.

Nemůžu na Tebe přestat myslet. Pořád myslím na to, jak jsme si chtěli nechat vytetovat kolečko na třisla, jak jsme spoku měli jet na vodu, jak jsme spolu měli jet do Itálie.

Ale ono je to jedno.
Každopádně já budu čekat.

I promise baby. I promise I will.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 PP PP | 4. června 2015 v 23:04 | Reagovat

a já musím opustit jeho..... musím

2 May May | Web | 5. června 2015 v 6:39 | Reagovat

Tak tyhle situace se dělí na dva poddruhy. Buď si musíme my uvědomit že ten člověk k nám nepatří.. a nebo si on musí uvědomit že k nám patří. :D Takže bejt tebou, jdu ho přesvědčit.

3 paranoea paranoea | 5. června 2015 v 18:27 | Reagovat

If you´re meant for each other you´ll be together again. I promise. *hug*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama