to heal a wound you need to stop touching it

1. června 2016 v 23:21 | Muchachita
Vím, že se jen tak nevrátíš. Vím to, nemusíš mi to říkat.
Nikomu to nepřiznám, ale pořád tak trochu čekám.
Vím, že bych neměla, asi o to ani nestojíš, ale vždycky tady tak trochu budu.


Nechci tě zpátky, ale pořád se mi zvedne hladina adrenalinu pokaždé, když tě zahlédnu. Nechci tě zpátky, ale rozbuší se mi srdce vždycky, když někdo zmíní tvé jméno. Nechci tě zpátky, ale přemýšlím o tom, jestli se někdy vrátíš a o tom, jaké by to bylo. Sním o tom, co jsi říkal a co jsme dělali. Nechci tě zpátky, ale napadá mě, jaký by to asi bylo, kdybys nikdy neodešel. Nechci tě zpátky, ale možná, jenom možná, bych si to rozmyslela, kdyby ses vrátil.Kdyby ses mě zeptal, jestli tě pořád miluju - nevím, co bych řekla. Asi bych zčervenala a naskočila by mi husí kůže. Nevím, co mě děsí víc - představa, že bych odpověděla "ano," nebo "ne." Asi bych jen zamumlala, že nevím.
Za chvíli to bude rok, co už oficiálně nejsme pár. Stejně jsme se ale kolem sebe motali doteď - co vůbec hledáme v klíně toho druhýho? Spásu před samotou? Snad trochu útěchy a pocitu bezpečí..Nechápu, proč ti nedokážu vzdorovat - to ti pořád natolik věřím? To si pořád myslím, že bys mi neublížil? Že bys neudělal nic hrozného? Vždycky mi něco vzadu v hlavě naléhavě šeptá, že kdyby ses o mě opravdu tolik zajímal, kdybys mě opravdu měl tak rád, tohle by se nedělo. Tak co je špatně? Možná bych tě opravdu měla nechat jít a posunout se dál.


One day I'm going to be everything
you've ever wished for. And you
won't be able to have
me.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ona. ona. | Web | 8. června 2016 v 20:56 | Reagovat

je to láska nebo hroznej chtíč, kterej prožívám taky. přijde mi to hrozně podobný v tom, že on a já se kolem sebe jenom motáme a asi hledáme pravdu a rozhřešení mezi nohama jeden druhýho. je to na hovno, láska je kráva, ale nevzdávej se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama