you can't love someone into loving you

24. června 2016 v 22:09 | Muchachita
Je v pohodě, jestli spolu už nikdy nepromluvíme. Vlastně by to bylo docela normální, dávalo by to smysl.

Jo, slíbil jsi mi, a vlastně to není zas tak dávno, že ode mě nikdy neodejdeš, že se mnou budeš už napořád. Že se jednou vezmeme a budeme spolu bydlet v prostorném bytě s vysokými stropy, balkónem a krásným výhledem. Že spolu budeme každé ráno snídat a pravidelně chodit na večeři do restaurací.
Slíbil jsi, že spolu tak nějak budeme napořád a možná jsi mě neměl opustit, ale já vím, stává se to. Nemělo se to stát, ale stalo se. Taky někdy začne sněžit na konci dubna a v dokonalém anglickém trávníku roste houf jetele. Prostě se dějou věci, který nikdo nečeká a který nejsou dokonalý. Chápu to.Vím, že bych se neměla pořád omlouvat, ale ještě za něco se ti omluvit musím.
Hrozně mě mrzí, že jsem tě milovala tak dlouho. Omlouvám se za to, že jsem se tě nechtěla vzdát, že jsem tě nemohla nechat jít dál, i když bylo zřejmé, že už mě ve svém životě nechceš. Mohlo to být tak snadné, bez cavyků, mohlo to mnohem míň bolet... Jediný, co jsi chtěl, bylo být volný. Nechtěl ses vázat. Nechtěl jsi být svázaný. Nechtěl jsi být omezený starostí o mě - rozumím tomu, teď už ano. A mrzí mě, že jsem ti to tak ztížila.
Rozumím tomu a akceptuju to, máš v tom mou plnou podporu, protože jsi díky tomu šťastný. Máš díky tomu něco, co jsem ti já nikdy nemohla dát. Jsi šťastný a já jsem za to ráda. Vždycky jsem chtěla, abys byl šťastný.

Prošel jsi mým příběhem jako dočasná postava. Přišel jsi, pobyl pár kapitol a teď zase musíš jít. Ano, jistě, občas o tobě pořád budu psát, ale už to nebude jako dřív. Všechno je to totiž už pryč, už je to za náma..

The hardest thing I've ever done is
walking away still madly
in love with you.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lone Howler Lone Howler | E-mail | Web | 1. srpna 2016 v 9:29 | Reagovat

To mě dostalo, to je krásné.
Ale ta situace krásná není.
To mě tak mrzí. Ale asi díky tomu vznikl tento krásný text..

Lone Howler

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama