Sometimes I still wonder why things happened the way they did.

26. srpna 2016 v 0:20 | Muchachita
Vím, že i když budu tisknout rty na hrdlo lahve vodky a desinfikovat si ústní dutinu tou palčivou tekutinou každou noc, nepomůže mi to zapomenout, jaký to byl pocit, když jsi tisknul své rty na ty mé. Když se naše jazyky proplétaly v šílené extázi v tmavé místnosti uprostřed bílého dne tak dlouho, až jsme absolutně ztratili pojem o čase.


Vím, že i když budu každou noc brečet, nevrátíš se.
Vím, že i když budu mlátit do zdí a mít z toho modřiny na kloubech, nebudu se cítit o nic míň zraněná.
Vím, že i když budu líbat cizí kluky, nebudu se cítit o nic líp.
A vím, že i když budu na lidi křičet, distancovat se od nich a posílat je pryč jenom proto, že mi někdo zlomil srdce a já jsem ho naivně nechala, jenom proto že mi někdo zlomil srdce a já za ním ještě šla a důvěřivě mu nabídla všechny ty kousíčky, nebudu se díky tomu cítit o něco míň sama.A možná pořád občas koukneš na můj Instagram a posteskne se ti po těch časech, kdy jsem svoje oči upírala na tebe a smála se, zatímco ses vpíjel do mých oči. Možná tě vždycky trochu píchne na hrudi, když vidíš něco, co jsem měla ráda a proto nikdy neuděláš své nové přítelkyni mléčnou pěnu, pomeranč s cukrem oloupaný i z těch nejmenších šlupičeka nikdy se s ní nebudeš koukat na TBBT z postele s popcornem.
Možná se ti vždycky trochu zastaví srdce, když narazíš na něco, co naznačuje, že bych mohla mít někoho jiného. Že bych mohla být šťastná s někým jiným.

Možná až se nějaká holka bude dotýkat tvého nahého hrudníku, odstrčíš ji, protože si vzpomeneš na mě, jak jsem milovala poslouchat tlukot tvého srdce a jak jsem vždy usínala s pravou rukou jen těsně vedle tvé levé bradavky. Možná si na to vzpomeneš a napadne tě, že jsem měla pravdu, když jsem říkala, že tohle zažijeme jen jednou za život. Že s nikým jiným už nic nebude jako dřív. Možná si na tohle vzpomeneš a možná to bude za pět, deset let, ale budeš si donekonečna vyčítat, jak jsi mě mohl jen tak nechat, jak jsi mi mohl takhle ublížit a nedat mi žádné vysvětlení.
Budeš si to vyčítat, ale už bude pozdě.
Ty se vrátíš zpátky, ale já už budu dál.She was the kind of girlfriend
God gives you young,
so you'll know the
loss for the rest
of your life.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama